Rohová pohovka Chesterfield umelá koža Dekorhome Biela
910.40 €
Do obchodu
Táto rohová pohovka pre 5 osôb v štýle Chesterfield je perfektnou kombináciou komfortu a sofistikovanosti a bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo... Celý popis
Popis
Táto rohová pohovka pre 5 osôb v štýle Chesterfield je perfektnou kombináciou komfortu a sofistikovanosti a bude skvelým doplnkom do každej domácnosti alebo kancelárie. Táto päťmiestna sedacia súprava s prešívanými a ocvočkovanými detaily a elegantne zaoblenými opierkami vnesie do každého interiéru nádych luxusu, prvotriednosť a štýlu.
Silne polstrovaný sedák je veľmi pohodlný, zatiaľ čo elegantný štruktúra je robustná a odolná. Kvalitné čalúnenie z umelej kože sa ľahko čistí a je veľmi rezistentné.
Farba:bielahnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Tvar:L
Orientácia pohovky:univerzálna
Materiál:umelá koža / drevený rám
Rozmery:šírka: 205 cmhĺbka: 205 cmvýška: 73 cm
hĺbka sedu: 55 cmvýška sedu: 42,5 cm
Hmotnosť:77,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Chesterfield |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Umelá koža |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Pravá |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 205 cm |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| HMOTNOSŤ | 77,5 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 165 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 77500.000g |