RENAR Tulia konferenčný stolík dub sonoma
57.00 €
Do obchodu
Rozžiarte a zútulnite svoju obývaciu izbu s jedinečným nábytkom TULIA. Obývačka je miestom oddychu, relaxu po namáhavom dni či miestom, kde sa s priateľmi... Celý popis
Popis
Rozžiarte a zútulnite svoju obývaciu izbu s jedinečným nábytkom TULIA. Obývačka je miestom oddychu, relaxu po namáhavom dni či miestom, kde sa s priateľmi rozprávate pri pohári dobrého vína. Doprajte jej preto nádych elegancie a romantického dizajnu. Konferenčný stolík Tulia sa stane prvkom Vašej…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.051 m3 |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 20 kg |
| HĹBKA | 59 cm |
| ZNAČKA | RENAR |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Tulia |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | dub sonoma |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | dub sonoma |
| MATERIÁL | DTD |