Relaxačné kreslo zamat / kov Dekorhome Vínová
93.80 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru. Toto kreslo s niekoľkými líniami na operadle pôsobí esteticky. Navyše je polstrované... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Toto kreslo s niekoľkými líniami na operadle pôsobí esteticky. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkým zamatom, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie.
Kreslo do obývacej izby disponuje mechanizmom s plynovým piestom, môžete si teda sami nastaviť jeho výšku tak, aby sa vám čo najlepšie sedelo. Kolieska a možnosť otáčania o 360 stupňov zaručujú fantastickú flexibilitu.
Relaxačné kreslo podopierajú oceľový rám a krížové nohy, je preto stabilné a odolné.
Farba:svetlo sivátmavo sivákrémováružováhorčicová žltámodrávínováhnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamat (látka) / kov / plast
Rozmery:šírka: 61,5 cmhĺbka: 69 cmvýška: 94,5 - 102 cm
šírka sedu: 47,5 cmhĺbka sedu: 46,5 cmvýška sedu: 40 - 47,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 56–63,5 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| ŠÍRKA | 61,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46,5 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| VÝŠKA | 94,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 11050.000g |