Relaxačné kreslo zamat Dekorhome Žltá
127.00 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru. Kreslo má na operadle niekoľko línií a pôsobí príjemným estetickým dojmom. Navyše je... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo je skvelým doplnkom k vášmu existujúcemu interiéru.
Kreslo má na operadle niekoľko línií a pôsobí príjemným estetickým dojmom. Navyše je polstrované penovým molitanom a čalúnené na dotyk mäkkým zamatom, takže vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Relaxačné kreslo podopiera oceľový rám, je preto stabilné a odolné.
Farba:krémová / čiernahorčicovo žltá / čiernaružová / čiernavínová / čiernamodrá / čiernasvetlozelená / čiernatmavozelená / čiernahnedá / čiernasvetlosivá / čiernatmavosivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamat / oceľ / pena
Rozmery kresla:šírka: 61 cmhĺbka: 70 cmvýška: 96,5 cm
šírka sedu: 47,5 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 58,5 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 96,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 8000.000g |