Relaxačné kreslo zamat Dekorhome Tmavosivá
103.40 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Prešívané relaxačné kreslo zapôsobí svojim príjemným estetickým... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívané relaxačné kreslo zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkým zamatom vám pri sedení zaručí optimálne pohodlie.
Zadná časť kresla je vyrobená z PVC, takže je veľmi odolné. Toto relaxačné kreslo sa otáča o 360 stupňov, a ponúka tak vynikajúcu flexibilitu. Navyše ho podopiera oceľový rám s krížovými nohami, a preto je stabilný a odolné.
Farba:krémová / čiernahorčicová žltá / čiernaružová / čiernavínová / čiernamodrá / čiernasvetlo zelená / čiernatmavo zelená / čiernahnedá / čiernasvetlo sivá / čiernatmavo sivá / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / PVC / kov
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 68 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:10,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA | 98 cm |
| HMOTNOSŤ | 10,1 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 10100.000g |