Relaxačné kreslo SPENCER Signal Tmavosivá
284.20 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo je čalúnené syntetickou kožou / zamatovou látkou Bluvel alebo štruktúrovanou látkou Bjorn. Polohovacie kreslo sa jednoduchým mechanizmom sa... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo je čalúnené syntetickou kožou / zamatovou látkou Bluvel alebo štruktúrovanou látkou Bjorn.
Polohovacie kreslo sa jednoduchým mechanizmom sa sklopí. Vysoké operadlo s oporou hlavy zaistí príjemné a pohodlné sedenie. Praktické podrúčky zaistia pohodlie na relaxáciu.
Farba:tmavosivá (syntetická koža Buffalo 6)svetlosivá (látka Bjorn 13)sivá (zamatová látka Bluvel 14)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / koženka / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 94 - 164 cmvýška: 101 cm
hĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 48 cm
Hmotnosť:34 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Koženka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 94 cm |
| HĹBKA | 164 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 34000.000g |