Relaxačné kreslo SILAS ekokoža Tempo Kondela
456.40 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo SILAS je vyrobené v elegantnej bielej ekokoži.Oprite sa o vysokú opierku chrbta. Je prešívaná a tvarovaná tak, aby dokonale podoprela unavenú... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo SILAS je vyrobené v elegantnej bielej ekokoži.Oprite sa o vysokú opierku chrbta. Je prešívaná a tvarovaná tak, aby dokonale podoprela unavenú chrbticu.Kreslo SILAS je obohatené o podnož. Pomocou jednoduchého mechanizmu si podnož nastavíte tak, aby si nohy mohli užívať maximálne pohodlie.Farba:bielaMateriál:ekokoža / biele prešitieRozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 92 cmvýška: 104 cmvýška sedu: 47 cmhĺbka sedu: 53 cmvýška opierky chrbta: 64 cmvýška podrúčky: 57 cmNosnosť:150 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| Hmotnosť | 33000.000g |