Relaxačné kreslo s podnožkou REGAN Signal Modrá
328.00 €
Do obchodu
Elegantné relaxačné kreslo REGAN sa stane vašim najlepším spoločníkom na relaxáciu a odpočinok. Kreslo je čalúnené látkou v dvoch farebných variantoch: modrá... Celý popis
Popis
Elegantné relaxačné kreslo REGAN sa stane vašim najlepším spoločníkom na relaxáciu a odpočinok.
Kreslo je čalúnené látkou v dvoch farebných variantoch: modrá a sivá. Stojí na kovovej striebornej podnoži. K maximálnemu pohodliu prispieva silné polstrovanie, vysoká chrbtová opierka a mechanizmus TILT.
Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:modrásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery kresla:šírka: 75 cmhĺbka: 80 cmvýška: 104 cm
hĺbka sedu: 51 cmvýška sedu: 45 cm
Rozmery taburetu:šírka: 48 cmhĺbka: 40 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:24 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BAREVNÁ VARIANTA | Modrá |
| Hmotnosť | 24000.000g |