Relaxačné kreslo s podnožkou NIXON Staroružová
325.80 €
Do obchodu
Kreslo NIXON je perfektnou voľbou do modernej alebo elegantnej obývacej izby v štýle glamour. Kreslo je čalúnené mäkkou zamatovou látkou. Použitý velúrový... Celý popis
Popis
Kreslo NIXON je perfektnou voľbou do modernej alebo elegantnej obývacej izby v štýle glamour. Kreslo je čalúnené mäkkou zamatovou látkou. Použitý velúrový materiál je mimoriadne mäkký, príjemný na dotyk a navyše charakteristickým znakom zamatu je jemný lesk na slnečnom svetle.
Pohodlné operadlo kresla s podrúčkami umožňuje polohovanie tela a podnožka umožňuje pohodlné polohovanie nôh a relaxáciu po celodennej práci.
Základňa kresla NIXON a priložená podnožka sú vyrobené z brúsenej ocele. Mechanizmus TILT umožňuje jeho otáčanie okolo svojej osi.
Farba:sivástaroružová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery kresla:šírka: 68 cmhĺbka: 73 cmvýška: 110 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 46 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Staroružová |
| Hmotnosť | 23000.000g |