Relaxačné kreslo s podnožkou látka Dekorhome Svetlosivá
178.90 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a šik dizajn a dodá vášmu interiéru moderný nádych. Prešívaná stolička zapôsobí svojim príjemným estetickým... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a šik dizajn a dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívaná stolička zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom.
Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkou látkou vám zaručí optimálne pohodlie pri sedení.
Relaxačné kreslo má aj oceľový rám a drevené nohy, je teda stabilné a veľmi odolné.
Farba:krémováhorčicová žltáfialovávínovámodrázelenáhnedášedohnedá taupesvetlo sivátmavo siváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / bukové drevo
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 68,5 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od sedadla: 20 cm
Rozmery podnožky:šírka: 49 cmhĺbka: 35 cmvýška: 37 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA KRESLA | 96 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 37 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 49 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HĹBKA KRESLA | 35 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 35 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 11000.000g |