Relaxačné kreslo s podnožkou látka Dekorhome Čierna
116.20 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a štýlový dizajn, ktorý dodá vášmu interiéru moderný nádych. Stolička so 7 gombíkmi a prešívaním pôsobí veľmi... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a štýlový dizajn, ktorý dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Stolička so 7 gombíkmi a prešívaním pôsobí veľmi esteticky. Penové polstrovanie s čalúnením mäkkou tkaninou vám zaistí optimálne pohodlie pri sedení.
Táto relaxačná stolička je otočná o 360 stupňov a ponúka vynikajúcu flexibilitu.
Relaxačná stolička so stoličkou je doplnená oceľovým rámom s krížovými nohami, a preto je stabilná a odolná.
Farba:svetlo sivátmavo sivákrémováhorčicová žltázelenámodráfialovávínováhnedátaupečierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 68 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Rozmery podnožky:šírka: 47 cmhĺbka: 32 cmvýška: 38,5 cm
Hmotnosť:13,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13,7 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38,5 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 13650.000g |