Relaxačné kreslo s podnožkou FORD VELVET Tyrkysová
319.20 €
Do obchodu
Kreslo FORD je perfektnou voľbou do modernej alebo elegantnej obývacej izby. Kreslo je čalúnené mäkkou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch:... Celý popis
Popis
Kreslo FORD je perfektnou voľbou do modernej alebo elegantnej obývacej izby. Kreslo je čalúnené mäkkou zamatovou látkou Bluvel v dvoch farebných variantoch: tyrkysová a sivá. Použitý velúrový materiál je mimoriadne mäkký, príjemný na dotyk a navyše charakteristickým znakom zamatu je jemný lesk na slnečnom svetle.Pohodlné operadlo kresla s podrúčkami umožňuje polohovanie tela a podnožka umožňuje pohodlné polohovanie nôh a relaxáciu po celodennej práci.Základňa kresla FORD a priložená podnožka sú vyrobené z kovu. Navyše sa pýši mechanizmom TILT. Jedná sa takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.Farba:tyrkysová / čiernasivá / čiernaVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:zamatová látka / kovRozmery kresla:šírka: 75 cmhĺbka: 51 cmvýška: 108 cmvýška sedu: 45 cmRozmery podnožky:šírka: 47 cmhĺbka: 40 cmvýška: 43 cmHmotnosť:23 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 108 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| HĹBKA | 51 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| MECHANIZMUS | TILT |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tyrkysová |
| Hmotnosť | 23000.000g |