Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome Tmavosivá
941.80 €
Do obchodu
MAXIMÁLNE POHODLIE A FLEXIBILITA Relaxačné kreslo s podnožkou vám poskytuje možnosť maximálneho pohodlia a relaxácie vďaka možnosti individuálneho nastavenia... Celý popis
Popis
MAXIMÁLNE POHODLIE A FLEXIBILITA
Relaxačné kreslo s podnožkou vám poskytuje možnosť maximálneho pohodlia a relaxácie vďaka možnosti individuálneho nastavenia opierky nôh a chrbtovej opierky. Bez ohľadu na to, ako preferujete svoje sedenie, môžete nastaviť opierku nôh a chrbtovú opierku podľa svojich potrieb, aby ste si užili dokonalý komfort.
JEDNODUCHÉ NASTAVENIE PRE MAXIMÁLNE POHODLIE
S plynulo nastaviteľnou opierkou nôh pomocou tlaku pružiny a možnosťou individuálneho nastavenia odporu si môžete ľahko vytvoriť prostredie presne podľa svojich predstáv. Tlakom tela môžete jednoducho nastaviť operadlo podľa svojho pohodlia a potrieb, čo vám poskytne optimálnu podporu počas relaxácie.
KVALITNÁ KONŠTRUKCIA PRE DLHÚ ŽIVOTNOSŤ
Relaxačné kreslo je vybavené extra silným a mäkkým polstrovaním, ktoré zaisťuje maximálny komfort a odpočinok. Rám a otočný tanier z lisovaného dreva poskytujú pevnú a stabilnú základňu, zatiaľ čo široké podrúčky a možnosť otáčania o 360 ° zvyšujú pohodlie a praktickosť tohto kresla.
ELEGANTNÝ DIZAJN S VÝBEROM FARIEB
Okrem svojho vynikajúceho komfortu a funkcionality sa toto relaxačné kreslo taktiež vyznačuje elegantným dizajnom a ponúka 4 rôzne farebné varianty: staroružová, tmavo hnedá, svetlosivá a tmavosivá. Vyberte si tú, ktorá najlepšie ladí s interiérom vášho domova a doprajte si relaxáciu v štýle.
svetlosivá / prírodná hnedá
staroružová / prírodná hnedá
tmavo hnedá / orech
tmavosivá / orech
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester) / lisované drevo
Rozmery kresla:
šírka: 90 cm
hĺbka: 82 / 160 cm (v ľahu)
výška: 105 cm
šírka sedu: 58 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška podrúčiek: 13 cm
priemer základne: Ø 60 cm
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
22 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 70 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 58 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 24000.000g |