Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome Krémová
149.20 €
Do obchodu
Užite si po náročnom dni optimálne pohodlie na tomto útulnom relaxačnom kresle s podnožkou! Mikrovlákno je syntetická tkanina z veľmi jemných vlákien, ktoré... Celý popis
Popis
Užite si po náročnom dni optimálne pohodlie na tomto útulnom relaxačnom kresle s podnožkou!
Mikrovlákno je syntetická tkanina z veľmi jemných vlákien, ktoré sú mimoriadne odolné voči škvrnám. Tkanina z mikrovlákna sa výborne hodí na čalúnenie nábytku, pretože je veľmi odolná a ľahko sa čistí. 360-stupňový otočný dizajn umožňuje širší rozsah pohybu.
Keďže toto kreslo do obývacej izby podopiera kovový rám, je robustný a stabilný. Na podrúčky si môžete pohodlne oprieť lakte. Ďalší komfort vám navyše zaistí podnožka.
Farba:krémováhnedásvetlosivátmavosivásivohnedá taupečierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / kov / preglejka / molitan
Rozmery kresla:šírka: 70 cmhĺbka: 77 cmvýška: 94 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 51 cm
Rozmery podnožky:šírka: 50 cmhĺbka: 23 cmvýška: 6 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:12,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Retro |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Preglejka |
| MATERIÁL | Molitan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| ŠÍRKA KRESLA | 70 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 94 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 94 cm |
| VÝŠKA | 6 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 77 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HĹBKA | 23 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 12,6 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 12500.000g |