Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome Krémová
117.60 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a štýlový dizajn, ktorý dodá vášmu interiéru moderný nádych. Prešívané relaxačné kreslo zapôsobí svojim... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo so stoličkou má elegantný a štýlový dizajn, ktorý dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívané relaxačné kreslo zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkým zamatom vám pri sedení zaručí optimálne pohodlie. Zadná časť kresla je vyrobená z PVC, takže je veľmi odolné. Navyše má oceľový rám a drevené nohy, čo tomuto kreslu so stoličkou zaisťuje stabilitu a dlhú životnosť
Farba:krémová / čierna / bukhorčicovo žltá / čierna / bukružová / čierna / bukvínová / čierna / bukmodrá / čierna / buksvetlo zelená / čierna / buktmavo zelená / čierna / bukhnedá / čierna / buksvetlosivá / čierna / buktmavosivá / čierna / bukčierna / čierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamat / masívne bukové drevo / oceľ / PVC / pena
Rozmery kresla:šírka: 61,5 cmhĺbka: 69 cmvýška: 95,5 cm
šírka sedu: 47,5 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 58 cm
Rozmery taburetu:šírka: 47 cmhĺbka: 32 cmvýška: 38 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | PVC |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61,5 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 61,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 95,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| HĹBKA | 32 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 38 cm |
| HĹBKA TABURETU | 32 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 47 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 95,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 8000.000g |