Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
782.50 €
Do obchodu
Pokiaľ si radi po náročnom dni poriadne oddýchnete, potom je pre vás toto relaxačné kreslo s podnožkou ideálnou voľbou. Vďaka silnému polstrovaniu a zamatovej... Celý popis
Popis
Pokiaľ si radi po náročnom dni poriadne oddýchnete, potom je pre vás toto relaxačné kreslo s podnožkou ideálnou voľbou. Vďaka silnému polstrovaniu a zamatovej látke je totiž obzvlášť pohodlné.
Sedák a operadlo sú pripevnené suchým zipsom a dajú sa sňať.
Kombinácia zamatu a bielej koženky pôsobí noblesne.
Kreslo aj podnožka majú otočnú základňu o 360°.
Farba:svetlosivá / biela / čierna
Materiál:látka (100% polyester) / kov / koženka
Rozmery kresla:šírka: 80 cmhĺbka: 74 cmvýška: 105 cm
šírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 52 cm
Rozmer taburetu:šírka: 45 cmhĺbka: 47 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Koženka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 57 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 47 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| Hmotnosť | 24000.000g |