Relaxačné kreslo ratan / mahagón Dekorhome Biela
178.00 €
Do obchodu
Dodajte svojmu interiéru prírodné šarm s našim jedinečným relaxačným kreslom z ratanu kubu! Predstavuje perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite... Celý popis
Popis
Dodajte svojmu interiéru prírodné šarm s našim jedinečným relaxačným kreslom z ratanu kubu! Predstavuje perfektnú kombináciu štýlu a funkčnosti a okamžite skrášli zariadení vášho obývacej izby alebo spálne!
Sedadlo a operadlo z ratanu kubu sú neobyčajne pohodlné a navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Relaxačné kreslo je ale tiež stabilný a má dlhú životnosť, a to vďaka rámu z masívneho mahagónového dreva. Kreslo z ratanu kubu skrášlia každý interiér a jeho zostavenie je jednoduché.
Farba:prírodnébielasiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:prírodný ratan kubu / masívne mahagónové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 77 cmvýška: 70 cm
výška sedu: 42 cm
Hmotnosť:9,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Ratan |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| DEKOR | Mahagon |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,4 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 9360.000g |