Relaxačné kreslo patchwork látka Dekorhome Kov
153.70 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Kreslo s dizajnom patchwork zapôsobí svojim príjemným estetickým... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Kreslo s dizajnom patchwork zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkou látkou vám zaručí optimálne pohodlie pri sedení. Relaxačné kreslo má aj oceľový rám a stojí na drevených nohách v prírodnom dekore alebo na kovových nohách v čiernej farbe. Je teda stabilný a veľmi odolné.
Farba:viacbarený patchwork / čierna (kov)viacbarený patchwork / prírodné drevo
Výber typu podnože zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / oceľ / masívne drevo / pena
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 69 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 47,5 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 58 cm
Hmotnosť:8,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| DEKOR | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 8,6 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| Hmotnosť | 8550.000g |