Relaxačné kreslo PARADISE s USB Halmar
361.60 €
Do obchodu
Polohovacie relaxačné kreslo PARADISE je potiahnuté eko kožou v krémovej farbe.Kreslo slúži na relaxáciu a pohodlnému oddychu po náročnom dni. Vďaka... Celý popis
Popis
Polohovacie relaxačné kreslo PARADISE je potiahnuté eko kožou v krémovej farbe.Kreslo slúži na relaxáciu a pohodlnému oddychu po náročnom dni. Vďaka elektrickému ovládania sklopíte kreslo do svojej obľúbenej polohy.Pre väčší komfort je vybavené opierkou hlavy, USB portom a funkciou kolísky.Farba:krémováMateriál:eko kožaRozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 94 cmvýška: 103 cmvýška sedu: 47 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:33 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 103 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| MATERIÁL | Eko koža |
| HĹBKA SEDU | 51 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| FARBA | Krémová |
| HĹBKA | 94 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 49 cm |
| Hmotnosť | 33000.000g |