Relaxačné kreslo OPTIMA 2 Halmar
228.00 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo OPTIMA 2 je moderný polohovacie kreslo, ktoré slúžia na relaxáciu a odpočinku. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou. Posunutím páčky sa... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo OPTIMA 2 je moderný polohovacie kreslo, ktoré slúžia na relaxáciu a odpočinku. Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou. Posunutím páčky sa zároveň vysunie i podnožka pod nohy.
Ak preferujete eko kožu, odporúčame kreslo OPTIMA čalúnené eko kožou v niekoľkých farebných prevedeniach.
Farba:
tmavosivá
Materiál:
poťahová látka
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 80 - 139 cm (po rozložení)
výška: 101 - 84 cm (po rozložení)
výška sedu: 44 cm
Nosnosť:
136 kg
Hmotnosť:
19,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| VÝŠKA | 101 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Sivá |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 136 kg |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| Hmotnosť | 19800.000g |