Relaxačné kreslo látka / kov Dekorhome Žltá
172.60 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Toto kreslo so 7 gombíkmi a líniami pôsobí esteticky. Vďaka... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Toto kreslo so 7 gombíkmi a líniami pôsobí esteticky. Vďaka penovému polstrovaniu čalúnenému látkou mäkkou na dotyk si môžete užívať optimálne pohodlie pri sedení. Jedálenská stolička je navyše podoprená oceľovým rámom a kovovými nohami s práškovým nástrekom, takže je stabilná a odolná.
Farba:krémováhorčicovo žltávínováfialovámodrázelenáhnedášedohnedá taupesvetlo šedátmavo šedáčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / oceľ
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 68,5 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od sedadla: 20 cm
Hmotnosť:8,1 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,1 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 8100.000g |