Relaxačné kreslo látka / kov Dekorhome Horčicová
123.70 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Prešívaná stolička zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom.... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívaná stolička zapôsobí svojim príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkou látkou vám zaručí optimálne pohodlie pri sedení. Jedálenská stolička je doplnená oceľovým rámom a kovovými nohami s práškovým nástrekom, je teda stabilná a veľmi odolná.
Farba:krémováhorčicováfialovávínovámodrázelenáhnedásivohnedá taupesvetlosivátmavosiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov / pena
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 68,5 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:7,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 7,9 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Horčicová |
| Hmotnosť | 7900.000g |