Relaxačné kreslo látka / kov Dekorhome Hnedá
111.50 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych. Toto prešívané kancelárske kreslo je esteticky príjemné a vďaka... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo s elegantným a štýlovým dizajnom dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Toto prešívané kancelárske kreslo je esteticky príjemné a vďaka penovému polstrovaniu a čalúneniu mäkkou látkou si môžete užívať optimálne pohodlie pri sedení. Toto kreslo do obývacej izby je vybavené zdvíhacím mechanizmom s plynovým piestom a je výškovo nastaviteľné, takže ľahko nájdete ideálnu polohu. Kolieska a možnosť otáčania o 360 stupňov znamenajú fantastickú flexibilitu. Relaxačné kreslo je doplnené oceľovým rámom a krížovými nohami, takže je stabilné a odolné.
Farba:krémováfialovázelenáhnedásivoohnedá taupesvetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / kov
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 69 cmvýška: 94,5 - 102 cm
šírka sedu: 47,5 cmhĺbka sedu: 46,5 cmvýška sedu: 40 - 47,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 - 63,5 cm
Hmotnosť:10,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HMOTNOSŤ | 10,4 kg |
| HĹBKA | 69 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| KOLIESKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| TYP PODNOŽE | Otočná 360° |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 46,5 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| VÝŠKA | 94,5 cm |
| MECHANIZMUS | Základný |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 10400.000g |