Relaxačné kreslo látka / buk Dekorhome Svetlosivá
143.20 €
Do obchodu
Toto relaxačné kreslo má elegantný a šik dizajn a dodá vášmu interiéru moderný nádych. Prešívaná stoličky zapôsobí svojím príjemným estetickým vzhľadom.... Celý popis
Popis
Toto relaxačné kreslo má elegantný a šik dizajn a dodá vášmu interiéru moderný nádych.
Prešívaná stoličky zapôsobí svojím príjemným estetickým vzhľadom. Penové polstrovanie a čalúnenie mäkkou látkou vám zaručí optimálne pohodlie pri sedení. Jedálenská stolička má tiež oceľový rám a drevené nohy, je teda stabilná a veľmi odolná.
Farba:krémová / bukhorčicová / bukvínová / bukfialová / bukmodrá / bukzelená / bukhnedá / buksivohnedá taupe / buksvetlosivá / buktmavosivá / bukčierna / buk
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka / masívne bukové drevo / oceľ
Rozmery:šírka: 62 cmhĺbka: 68,5 cmvýška: 96 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 40 cm
výška podrúčiek od sedáka: 20 cm
Hmotnosť:8,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Buk |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 96 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 8,2 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA | 68,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 8150.000g |