Relaxačné kreslo JORDAN Halmar Sivá
214.20 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo JORDAN je čalúnené béžovou alebo sivou látkou. Moderné polohovacie kreslo slúži na relaxáciu a pohodlnému odpočinku, ktorý možno ešte... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo JORDAN je čalúnené béžovou alebo sivou látkou.
Moderné polohovacie kreslo slúži na relaxáciu a pohodlnému odpočinku, ktorý možno ešte znásobiť jeho rozložením do dĺžky 155 cm.
V obľúbenom retro dizajne.Farba:sivábéžováVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:poťahová látkaRozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 85-155 cm (po rozložení)výška: 106-79 cm (po rozložení)výška sedu: 49 cmNosnosť:120 kgHmotnosť:27,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| HĹBKA | 155 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 27500.000g |