Relaxačné kreslo Dekorhome Žltá
152.00 €
Do obchodu
Zažite pri sedení optimálne pohodlie na tomto relaxačnom kresle! Husto polstrované relaxačné kreslo je čalúnené hebkým zamatom, a tak vám pri sedení ponúkne... Celý popis
Popis
Zažite pri sedení optimálne pohodlie na tomto relaxačnom kresle!
Husto polstrované relaxačné kreslo je čalúnené hebkým zamatom, a tak vám pri sedení ponúkne maximálny komfort. Podopiera ho kovový rám a nohy z masívneho kaučukovníkového dreva, kreslo je teda odolné a stabilné. Navyše má podrúčky, kde si môžete pohodlne oprieť lakte.
Farba:krémová / hnedáhorčicovo žltá / hnedáružová / hnedávínová / hnedámodrá / hnedásvetlo zelená / hnedátmavo zelená / hnedáhnedá / hnedásvetlosivá / hnedátmavosivá / hnedáčierna / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamat / masívne kaučukové drevo / preglejka / oceľ / molitan
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 77 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 50 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 39 cm
výška podrúčiek od zeme: 51 cm
Hmotnosť:8,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Molitan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 98 cm |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 77 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Žltá |
| Hmotnosť | 8500.000g |