Relaxačné kreslo BUTTERFLY textil / oceľ Dekorhome Antracit
119.40 €
Do obchodu
Naše plátené kreslo Butterfly je ergonomicky tvarované pre dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je veľmi obľúbený a bude sa hodiť... Celý popis
Popis
Naše plátené kreslo Butterfly je ergonomicky tvarované pre dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je veľmi obľúbený a bude sa hodiť do každého interiéru.Toto motýlie kreslo má ladne zaoblené operadlo a sedák, ktoré vášmu telu poskytujú dostatočnú oporu a maximálne pohodlie. Je vyrobené z tkaného plátna, takže je pevné a má dlhú životnosť. Pevný oceľový rám s práškovým nástrekom zvyšuje jeho stabilitu a odolnosť.Kreslo je ľahké a pohodlné.Farba:antracitovábiela s čiernou potlačoučierna s bielou potlačoumodrátaupe (sivohnedá)viacfarebnáVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 66 cmvýška: 90 cmšírka sedu: 59 cmhĺbka sedu: 66 cmvýška sedu: 53 cmMateriál:plátno (100% bavlna) / oceľový rám s práškovým nástrekomHmotnosť:6,5 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Viacfarebné |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plátno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 53 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| HĹBKA | 66 cm |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA SEDU | 59 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 6600.000g |