Relaxačné kreslo BUTTERFLY pravá koža Dekorhome Svetlo hnedá
139.70 €
Do obchodu
Naša kreslo Butterfly z pravej kože vo vintage štýle je ergonomicky tvarované pre dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je veľmi... Celý popis
Popis
Naša kreslo Butterfly z pravej kože vo vintage štýle je ergonomicky tvarované pre dokonalú relaxáciu po náročnom dni. Jeho ikonický motýlkový tvar je veľmi obľúbený a hodí sa do každého interiéru:Toto klasické kožené kreslo v tvare motýľa má jemne zaoblený sedák a operadlo, ktoré zaručujú dostatočnú oporu chrbtu a maximálne pohodlie.Kreslo je vyrobené z pravej kože, takže je odolné a má dlhú životnosť. Štyri rohy stoličky sú vystužené. Pevný železný rám s práškovým nástrekom zvyšuje stabilitu a odolnosť.Kreslo je ľahké a pohodlné.Dôležitá poznámka: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, takže každý kus je jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.Farba:čiernahnedásvetlohnedásiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:šírka: 74 cmhĺbka: 66 cmvýška: 90 cmšírka sedu: 59 cmhĺbka sedu: 66 cmvýška sedu: 53 cmMateriál:čalúnenie z pravej kože / železný rám s práškovým nástrekomHmotnosť:6 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Koža |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 66 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 53 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 59 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlo hnedá |
| Hmotnosť | 6000.000g |