Relaxačné kreslo Butterfly Halmar Sivá
262.90 €
Do obchodu
Relaxačné kreslo Butterfly je vyrobené v kombinácii tkaniny a chrómovanej ocele. Moderné kreslo slúži na relaxáciu a pohodlný oddych. Farba:patchworksivá... Celý popis
Popis
Relaxačné kreslo Butterfly je vyrobené v kombinácii tkaniny a chrómovanej ocele.
Moderné kreslo slúži na relaxáciu a pohodlný oddych.
Farba:patchworksivá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / oceľ chrómovaná
Rozmery:šírka: 76 cmhĺbka: 75 cmvýška: 95 cm
Hmotnosť:16,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Viacfarebné |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 95 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 16,7 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 16700.000g |