Relaxačné kreslo AK-345 Autronic Ružová
227.00 €
Do obchodu
Toto minimalistické relaxačné kreslo Vás doslova pohltí svojim príjemným a štýlovým designom. Niet divu, že ľudia prepadajú jeho jednoduchému a elegantnému... Celý popis
Popis
Toto minimalistické relaxačné kreslo Vás doslova pohltí svojim príjemným a štýlovým designom. Niet divu, že ľudia prepadajú jeho jednoduchému a elegantnému vzhľadu, ktorý sa skvele hodí do vkusného moderného prostredia.
Jeho škandinávsky štýl zaisťuje, že kreslo nebude len módnym doplnkom vo Vašej domácnosti, ale stane sa aj vysoko funkčným kúskom nábytku. Výška sedu 42 cm a hĺbka sedu 40 cm garantujú maximálne pohodlie a úľavu po dlhom dni. Sadnite si a užite si tú najodpočinkovejšiu chvíľu, ktorú si zaslúžite.
Farba:ružovásivá
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka / masívne drevo
Rozmery:šírka: 73 cmhĺbka: 74 cmvýška: 82 cm
hĺbka sedu: 40 cmvýška sedu: 42 cm
Hmotnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Růžová |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA | 82 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 74 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Ružová |
| Hmotnosť | 20000.000g |