Relaxačné hojdacie kreslo Romelu C3 Tempo Kondela
147.50 €
Do obchodu
Mechanicky polohovateľné hojdacie a relaxačné kreslo Romelu C3 je vyrobené z textilnej kože PU v farebnom prevedení: tmavo hnedá.Farba:tmavo... Celý popis
Popis
Mechanicky polohovateľné hojdacie a relaxačné kreslo Romelu C3 je vyrobené z textilnej kože PU v farebnom prevedení: tmavo hnedá.Farba:tmavo hnedáMateriál:textilná koža PURozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 55 cmvýška: 74 - 88 cmNosnosť:140 kgHmotnosť:24 kg
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Eko koža |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 66 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NOSNOSŤ | 140 kg |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| Hmotnosť | 24000.000g |