Relaxačné elektrické kreslo SUAREZ Tempo Kondela Hnedá
368.10 €
Do obchodu
Kreslo SUAREZ je mechanicky polohovacie, hojdacie a relaxačné s elektrickou funkciou. Príjemne namasíruje, a to vďaka ôsmich vibračným bodom. Konkrétne, štyri... Celý popis
Popis
Kreslo SUAREZ je mechanicky polohovacie, hojdacie a relaxačné s elektrickou funkciou. Príjemne namasíruje, a to vďaka ôsmich vibračným bodom. Konkrétne, štyri sa nachádzajú na opierke chrbta a zvyšné štyri na sedadle s časovačom 15 alebo 30 minút.
Kreslo má v oblasti pásu funkciu ohrevu, ktorá sa dá aj vypnúť. Vaše unavené nôžky pohotovo podoprie podnožka, o unavené ruky sa postarajú masívne opierky.
Toto relaxačné kreslo vyrobené z látky v dvoch farebných variantoch: hnedá a sivohnedá.
Farba:hnedásivohnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 84 - 95 cm
výška sedu: 48 cm
Nosnosť:150 kg
Hmotnosť:26 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 50 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 25900.000g |