Relaxačná 2-miestna pohovka Dekorhome Tmavohnedá
1347.60 €
Do obchodu
Relaxačná pohovka je čalúnená príjemnou látkou s imitáciou kože/ekokožou v šiestich farebných variantoch. Pohovka je polohovateľná. Jednoduchým mechanizmom ju... Celý popis
Popis
Relaxačná pohovka je čalúnená príjemnou látkou s imitáciou kože/ekokožou v šiestich farebných variantoch.
Pohovka je polohovateľná. Jednoduchým mechanizmom ju môžete sklopiť do relaxačnej polohy. Vysoké operadlo s oporou hlavy zaistí príjemné a pohodlné sedenie. Praktické podrúčky a držiak nápojov zaistia pohodlie na relaxáciu.
V strednej lakťovej opierke je zabudovaný úložný priestor.
Farba:béžová (látka)svetlosivá (látka)tmavosivá (látka)hnedá (látka)tmavo hnedá (ekokoža)čierna (ekokoža)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) / ekokoža / kov / priežina / pena / plast (nohy)
Rozmery:šírka: 157 cmhĺbka: 90 - 166 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu: 54 cmvýška sedu: 47 cm
výška opierky chrbta: 68 cm
Hmotnosť:60 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Eko koža |
| MATERIÁL | Pružina |
| MATERIÁL | Pena |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 68 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Nie |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 90 cm |
| HĹBKA | 166 cm |
| ŠÍRKA | 157 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavohnedá |
| Hmotnosť | 70000.000g |