Ratanové kreslo INDIANA Halmar
146.10 €
Do obchodu
Kreslo INDIANA je vyrobené z prírodného ratanu a čierno lakovanej kovovej konštrukcie.Farba:prírodný ratan / čiernaMateriál:prírodný ratan / kovRozmery:šírka:... Celý popis
Popis
Kreslo INDIANA je vyrobené z prírodného ratanu a čierno lakovanej kovovej konštrukcie.Farba:prírodný ratan / čiernaMateriál:prírodný ratan / kovRozmery:šírka: 71 cmhĺbka: 73 cmvýška: 109 cmvýška sedu: 44 cmNosnosť:100 kgHmotnosť:10 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| MATERIÁL | Ratan |
|---|---|
| MATERIÁL | Kov |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA | 73 cm |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 109 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| Hmotnosť | 10000.000g |