Ratanové kreslo hnedá / čierna Dekorhome
276.10 €
Do obchodu
Toto kreslo z pravého ratanu s tropickým vzhľadom bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Vďaka rámu z tvrdého dreva a použitie pravého ratanu má toto... Celý popis
Popis
Toto kreslo z pravého ratanu s tropickým vzhľadom bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Vďaka rámu z tvrdého dreva a použitie pravého ratanu má toto kreslo nielen robustnú štruktúru, ale je tiež príjemné po estetickej stránke.Sedák pokrytý pravým ratanom aj priložený podušky a vankúš sú veľmi pohodlné. Ak hľadáte nejaký doplnok do vašej obývačky alebo spálne, toto atraktívne ručne vypletané kreslo bude skvelou voľbou.Upozornenie: Kreslo je ručne pletené z prírodného ratanu, preto sa jeho odtieň môže kus od kusu ľahko líšiť.Farba:hnedá / čiernaMateriál:pravý ratan / látka (80% bavlna, 20% polyester) / masívne mangovníkové drevoRozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 66 cmvýška: 79 cmšírka sedu: 56 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 40 cmvýška podrúčiek od zeme: 62,5 cmHmotnosť:22 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x vankúš |
| OBSAH SETU | 1x podsedák |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Molitan |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| HĹBKA | 66 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 56 cm |
| Hmotnosť | 22000.000g |