PYKA Vegas konferenčný stolík wenge
333.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík s policou VEGAS vyniká svojimi jednoduchými tvarmi a čistými líniami. Bude nenahraditeľným pomocníkom pri posedeniach s priateľmi či v... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík s policou VEGAS vyniká svojimi jednoduchými tvarmi a čistými líniami. Bude nenahraditeľným pomocníkom pri posedeniach s priateľmi či v kruhu rodiny. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 125x63x53 cm. Na výrobu nábytku je použitý masív a kvalitná doska, potiahnutá prírodnou dubovou dyhou.…
Parametre
| HĹBKA | 63 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 53 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 20 kg |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vegas |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | wenge |
| FARBA (SLOVNE) | wenge |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | wenge |
| MATERIÁL | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH MASÍVU | dub |