PYKA Vegas 3R+1+1 rozkladacia sedacia súprava magma gray / šedá
2023.00 €
Do obchodu
Sedacia súprava VEGAS v prevedení látka Magma Gray / šedá ekokoža je rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom na príležitostné spanie. Skladá sa z... Celý popis
Popis
Sedacia súprava VEGAS v prevedení látka Magma Gray / šedá ekokoža je rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom na príležitostné spanie. Skladá sa z trojsedačky s rozmermi 220x95x84 cm a 2 kresiel s rozmermi 84x84x84 cm. Spacia plocha má rozmery 120x190cm. Zadná časť trojsedačky nie je…
Parametre
| HĹBKA | 95 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 84 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 120 kg |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Vegas 3R+1+1 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 120 x 190 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | sivá |
| FARBA (SLOVNE) | magma gray / šedá |
| PREVEDENIE POŤAHU | sivá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | magma |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | látka / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| VÝHODY PRODUKTU | rozklad, úložný priestor |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY HLAVY | nie |
| NASTAVITEĽNÉ OPIERKY RÚK | nie |
| RELAXAČNÁ FUNKCIA | nie |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | áno |
| ČALÚNENIE ZADNEJ ČASTI | nie |
| DOPLNKOVÉ VANKÚŠE | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | nie |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP SEDAČKY | 3+1+1 |
| TYP VIACPRVKOVÉHO ZLOŽENIA | zostava |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | magma gray / šedá |
| MATERIÁL | látka / ekokoža |