PYKA Stol 200/400 rozkladací konferenčný stôl drevo D3
1854.00 €
Do obchodu
Rozkladací konferenčný stôl 200/400 patrí do každej domácnosti. Už sa viac netlačte a neudierajte lakťami, vyriešte tento problém jednoducho a rýchlo. Na... Celý popis
Popis
Rozkladací konferenčný stôl 200/400 patrí do každej domácnosti. Už sa viac netlačte a neudierajte lakťami, vyriešte tento problém jednoducho a rýchlo. Na výrobu nábytku je použitá kvalitná doska, potiahnutá prírodnou dubovou dyhou. Jej farebné prevedenie si môžete vybrať podľa vlastného vkusu.…
Parametre
| HĹBKA | 115 cm |
|---|---|
| VÝŠKA | 80 cm |
| ŠÍRKA 2 | 400 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Stol 200/400 |
| ŠÍRKA OD - DO (CM) | 200 - 400 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | dyhovaná DTD / prírodná dubová dyha |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | dyhovaná DTD |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SKRINKA | nie |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | áno |
| VZHĽAD | klasický |
| ZÁSUVKY | nie |
| FARBA | drevo D3 |
| MATERIÁL | dyhovaná DTD / prírodná dubová dyha |