Pyka Rohová kožená sedacia súprava ROMA |1,80 x 2,80 m Prevedenie: ľavé
2175.00 €
Do obchodu
Rohová kožená sedacia súprava ROMA |1,80 x 2,80 m ROMA - jedinečná, veľmi nadčasová a elegantná rozkladacia rohová kožená sedacia súprava, u ktorej dominuje... Celý popis
Popis
Rohová kožená sedacia súprava ROMA |1,80 x 2,80 m
ROMA - jedinečná, veľmi nadčasová a elegantná rozkladacia rohová kožená sedacia súprava, u ktorej dominuje mohutný podstavec tvorený masívnymi nohami a bokmi. Sedacia súprava je jednoducho neprehliadnuteľná takže bude dokonalým prvkom v každej domácnosti milovníkov luxusu. Sedacia súprava je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami bonellového typu.
Materiál: talianská hovädzia koža / koža
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery:
- ľavý roh - 280 x 180 cm
- pravý roh - 180 x 280 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | ľavé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 95 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Nie |
| Materiál | Koža |
| Šírka | 280 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |