Pyka Rohová kožená sedacia súprava MODERN Prevedenie: ľavé
Rohová kožená sedacia súprava MODERN Luxusná kožená rohová sedacia súprava MODERN vytvorí v každej obývačke čarovnú atmosféru. Sedačka je vyrobená z... Celý popis
Popis
Rohová kožená sedacia súprava MODERN
Luxusná kožená rohová sedacia súprava MODERN vytvorí v každej obývačke čarovnú atmosféru. Sedačka je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy tvoria pružiny bonellového typu, ktoré sú použité v konštrukcii sedáku. Po rozložení ponúka sedacia súprava spaciu plochu o rozmeroch 123 x 200 cm. Hĺbka sedenia je 52 cm. Vankúše sú na suchý zips.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠxHxV) 225 x 90 x 170 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Zadná časť rohovej sedacej súpravy je čalúnená látkou. V prípade záujmu o čalúnenie zadnej časti v koži je účtovaný príplatok vo výške 122,-€
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy je potrebné uviesť formou poznámky pri objednávke!
Parametre
| Prevedenie | ľavé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 225 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Plocha na spanie | 123 x 200 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |