Pyka Rohová kožená sedacia súprava ATLANTA Prevedenie: ľavé
Rohová kožená sedacia súprava ATLANTA Dokonalá rohová kožená sedacia súprava ATLANTA ponúka veľmi pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie, nakoľko sú... Celý popis
Popis
Rohová kožená sedacia súprava ATLANTA
Dokonalá rohová kožená sedacia súprava ATLANTA ponúka veľmi pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie, nakoľko sú v konštrukcii sedáku použité pružiny faliste v kombinácií s vysoko-pružnou HR penou. Táto rohová sedacia súprava ponúka nápaditý luxus, ktorý je zabezpečený kvalitnou a veľmi odolnou talianskou hovädzou kožou, z ktorej je sedacia súprava vyrobená. Sedacia súprava ATLANTA ponúka úložný priestor i možnosť rozloženia na spaciu plochu o rozmeroch 120 x 200 cm. Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ATLANTA ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY. Možnosť čalúnenia zo zadnej strany za doplatok 240 €.
- Vzorkovník kože
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke.
Parametre
| Prevedenie | ľavé |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Plocha na spanie | 120 x 200 cm |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 85/100 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Šírka | 280 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |