PYKA Parys kožená taburetka drevo D3 / hnedá (S42)
274.00 €
Do obchodu
S taburetkou PARYS vnesiete do svojho príbytku nepominuteľné čaro šarmu a pôvabu. Mohutné nohy a veľkolepé spracovanie nezostane nepovšimnuté. Rozmery... Celý popis
Popis
S taburetkou PARYS vnesiete do svojho príbytku nepominuteľné čaro šarmu a pôvabu. Mohutné nohy a veľkolepé spracovanie nezostane nepovšimnuté. Rozmery taburetky sú (ŠxHxV): 45x45x45 cm. Vnútro sedacej časti tvoria pružiny Bonellového typu, ktoré zabezpečujú kvalitné, komfortné a dlhodobo pružné…
Parametre
| ŠÍRKA | 45 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ZNAČKA | PYKA |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Parys |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 45 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | pravidelne ošetrovať |
| ODPORÚČANIE K ÚDRŽBE | konzervácia a impregnácia kože |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | ďalšie farby |
| FARBA (SLOVNE) | drevo D3 / hnedá (S42) |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | S42 |
| PREVEDENIE KORPUSU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA KORPUSU | D3 |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | koža |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SLOVNE) | koža / masívne drevo |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | koža |
| MATERIÁL KORPUSU | masív |
| DRUH MASÍVU (SLOVNE) | dub |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| VÝPLŇ SEDACEJ ČASTI | pružinová |
| NOŽIČKY | drevené |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | pružinové sedenie (Bonellové pružiny) |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POHĽADOVÝ KORPUS | áno |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | drevo D3 / hnedá (S42) |
| MATERIÁL | koža / masívne drevo |
| DRUH MASÍVU | dub |