Pyka Kožená sedacia súprava OSKAR Prevedenie: 3-sed / bez rozkladu 3N
1917.00 €
Do obchodu
Kožená sedacia súprava OSKAR Elegantná kožená sedacia súprava OSKAR je charakteristická svojím štýlovým prevedením, ktoré ponúka starodávny štýl s romantickým... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava OSKAR
Elegantná kožená sedacia súprava OSKAR je charakteristická svojím štýlovým prevedením, ktoré ponúka starodávny štýl s romantickým nádychom. Sedacia súprava sa vyznačuje dokonale vyrezávaným drevom po bokoch sedačky. Na opierkach koženej sedacej súpravy sú vyrezávané konské hlavy, ktoré sú jedinečnými umeleckými dielami. Táto neprehliadnuteľná sedacia súprava bude dominantným prvkom v každej domácnosti milovníkov klasiky. Celkový šmrnc dodávajú sedacej súprave mohutné vyrezávané nohy. Sedacia súprava OSKAR je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami faliste, ktoré sú použité v konštrukcii v sedáku.
Sedaciu súpravu OSKAR je možné objednať i ako rohovú v týchto cenách:
- rohová sedacia súprava OSKAR roh 3x2 - 2856,-EUR
- rohová sedacia súprava OSKAR roh 3x1 - 2736,-EUR
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava OSKAR ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
- 3-sed - 198 x 105 x 90 cm
- 2-sed - 140 x 105 x 90 cm
- kreslo - 95 x 105 x 90 xm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke! Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Prevedenie | 3-sed / bez rozkladu 3N |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Plocha na spanie | 190 x 120 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |