Pyka Kožená sedacia súprava MUSTANG Prevedenie: 3-sed / bez rozkladu
2357.00 €
Do obchodu
Kožená sedacia súprava MUSTANG Luxusná kožená sedacia súprava MUSTANG je charakteristická svojím štýlovým prevedením, ktoré ponúka starodávny štýl s... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava MUSTANG
Luxusná kožená sedacia súprava MUSTANG je charakteristická svojím štýlovým prevedením, ktoré ponúka starodávny štýl s romantickým nádychom. Sedacia súprava sa vyznačuje dokonale vyrezávanými ornamentmi v dreve po bokoch sedačky. Na opierkach sedacej súpravy sú vyrezávané konské hlavy, ktoré sú jedinečnými umeleckými dielami. Táto neprehliadnuteľná sedacia súprava bude dominantným prvkom v každej domácnosti milovníkov klasiky. Celkový šmrnc dodávajú sedacej súprave mohutné vyrezávané nohy. Sedacia súprava je vyrobená z veľmi kvalitnej a odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy je zabezpečené pružinami bonellového typu v kombinácií s vysokopružnou HR penou.
Cena sedacej zostavy MUSTANG 3R+2+1 zahŕňa 3-sed s rozkladom.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava MUSTANG ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠxHxV)
- 3-sed - 205 x 110 x 110 cm
- 2-sed - 145 x 110 x 110 cm
- kreslo - 95 x 110 x 110 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | 3-sed / bez rozkladu |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 190 x 140 cm |
| Výška | 110 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |