Pyka Kožená sedacia súprava JUPITER Prevedenie: 2-sed
Kožená sedacia súprava JUPITER Nádherná JUPITER je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Sedacia súprava ponúka dlhodobo kvalitné a... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava JUPITER
Nádherná JUPITER je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Sedacia súprava ponúka dlhodobo kvalitné a pohodlné sedenie, ktoré tvoria pružiny bonellového typu. V cene základnej zostavy JUPITER 3+2+1 je zahrnutý 3-sed s rozkladom a úložným priestorom.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava JUPITER ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorkovník kože
- Vzorky dreva
Rozmery: (ŠXHXV)
- 3-sed - 200 x 100 x 105 cm
- 2-sed - 160 x 100 x 105 cm
- kreslo - 93 x 100 x 105 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke.
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 105 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Plocha na spanie | 190 x 150 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |