Pyka Kožená sedacia súprava GALICJA Prevedenie: Kreslo
Kožená sedacia súprava GALICJA Kožená sedacia súprava GALICJA vyrobená v modernom prevedení kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava GALICJA
Kožená sedacia súprava GALICJA vyrobená v modernom prevedení kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Sedenie sedacej súpravy poskytuje vysoký komfort a dlhodobo kvalitné sedenie, ktoré tvoria pružiny faliste. Základnú zostavu GALICJA 3R+1+1 tvorí rozkladací 3-sed, ktorý po rozložení ponúka spaciu plochu o rozmeroch 120 x 200 cm a dve mohutné kreslá. 3sed s rozkladom 3R nemá zadnú časť čalúnenú kožou. V prípade záujmu o čalúnenie kožou je doplatok v cene 160,-€.Fotografie sú iba ilustračné - drevená konštrukcia kresla je mierne pozmenená kvôli vylepšenému a stabilnejšiemu dizajnu. V prípade záujemu o drevenú lištu doplatok je 54€, drevené nohy 29 € .
Sedacia súprava GALICJA ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianská hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠXHXV)
- 3-sed - 200 x 85 x 85 cm
- kreslo - 75 x 70 x 100 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farbu drevenej konštrukcie kresla či nožičiek sedacej súpravy je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke.
Parametre
| Prevedenie | Kreslo |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Plocha na spanie | 200 x 120 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |