Pyka Kožená sedacia súprava FINKA Prevedenie: Zostava 3+1+1
Kožená sedacia súprava FINKA KrásnaFINKA je vyrobená v elegantnom tóne z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Sedenie... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava FINKA
KrásnaFINKA je vyrobená v elegantnom tóne z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Sedenie sedacej súpravy poskytuje vysoký komfort a dlhodobo kvalitné sedenie, ktoré tvoria pružiny faliste. Základnú zostavu FINKA 3R+1+1 tvorí rozkladací 3-sed, ktorý po rozložení ponúka spaciu plochu o rozmeroch 120 x 200 cm a dve pohodlné kreslá. 3-sed s rozkladom 3R nemá zadnú časť čalúnenú kožou. V prípade záujmu o čalúnenie kožou je doplatok v cene 160,-€. Sedacia súprava FINKA ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY. Je možné o doobjednanie drevenej lišty za poplatok.
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠXHXV)
- 3-sed - 213 x 95 x 100 cm
- kreslo - 64 x 75 x 100 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | Zostava 3+1+1 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 100 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Plocha na spanie | 213 x 130 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |