Pyka Kožená sedacia súprava EVEREST Prevedenie: 3-sed / bez rozkladu 3N
EVEREST je dokonalá , ktorá je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy tvoria... Celý popis
Popis
EVEREST je dokonalá , ktorá je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy tvoria pružiny faliste a vysokopružná HR pena, ktoré sú použité v konštrukcii sedáku. Možnosť rozloženia 3-sedu (3R) na plochu spania o rozmeroch 140 x 190 cm. 2-sed ani kreslo nie je možné rozložiť. Cena základnej zostavy EVEREST 3+2+1 zahŕňa 3-sed s rozkladom.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava EVEREST ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠXHXV)
- 3-sed - 225 x 100 x 85 / 103 cm
- 2-sed - 180 x 100 x 85 / 103 cm
- kreslo - 115 x 100 x 85 / 103 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | 3-sed / bez rozkladu 3N |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 103 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 180 cm - 190 cm |
| Plocha na spanie | 140 x 190cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |