Pyka Kožená sedacia súprava ETNA II Prevedenie: 3-sed / bez rozkladu 3N
1226.00 €
Do obchodu
Kožená sedacia súprava ETNA II ETNA II je dokonalá kožená sedacia súprava, ktorá je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Koženú... Celý popis
Popis
Kožená sedacia súprava ETNA II
ETNA II je dokonalá kožená sedacia súprava, ktorá je vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. Koženú sedaciu súpravu charakterizujú hranaté tvary, hrubé a vysoké operadlá či polohovateľné opierky hlavy. Pohodlné a dlhodobo kvalitné sedenie sedacej súpravy tvoria pružiny faliste v kombinácií s vysoko-pružnou HR penou, ktoré sú použité v konštrukcii sedáku. Cena základnej zostavy ETNA II 3+2+1 zahŕňa 3-sed s rozkladom (3R). 2-sed ani kreslo nie je možné rozložiť.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava ETNA II ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Materiál: talianska hovädzia koža
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠxHxV)
- 3-sed - 200 x 103 x 77/93 cm
- 2-sed - 172 x 103 x 77/93 cm
- kreslo - 108 x 103 x 77/93 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farebné prevedenie dreva je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke!
Parametre
| Prevedenie | 3-sed / bez rozkladu 3N |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 93 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |