Pyka Kožená sedacia súprava CHESTERFIELD Prevedenie: 2-sed
CHESTERFIELD je veľkolepá sedacia súprava vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. S touto nádhernou sedacou súpravou si vytvoríte... Celý popis
Popis
CHESTERFIELD je veľkolepá sedacia súprava vyrobená z kvalitnej a veľmi odolnej talianskej hovädzej kože. S touto nádhernou sedacou súpravou si vytvoríte štýlovú obývačku, ktorá bude Vašou oázou pokoja a relaxu. Pre sedaciu súpravu CHESTERFIELD sú charakteristické jej dokonalé tvary, jedinečné dizajnové prevedenie či jemné gombíky v odtieni poťahovej kože. Sedacia súprava ponúka dlhodobo kvalitné a pohodlné sedenie, ktoré tvoria pružiny bonellového typu. V cene základnej zostavy CHESTERFIELD 3+2+1 je zahrnutý 3-sed s rozkladom. Možnosť rozloženia 3-sedu (3R) na plochu spania o rozmeroch 120 x 190 cm. 2-sed ani kreslo nie je možné rozložiť.
Fotografie sú iba ilustračné. Sedacia súprava CHESTERFIELD ponúka na výber obrovské množstvo odtieňov kože a dreva, ktoré sú Vám k dispozícií v KATEGÓRIÍ SÚBORY.
Možnosť ľubovoľného výberu farebného prevedenia nožičiek sedacej súpravy zo vzorkovníka dreva /viď. súbory/.
Materiál: talianska hovädzia koža / drevo
- Vzorky dreva
- Vzorkovník kože
Rozmery: (ŠXHXV)
- 3-sed - 200 x 90 x 72 cm
- 2-sed - 175 x 90 x 72 cm
- kreslo - 110 x 90 x 72 cm
Sedacia súprava je dodávaná v uvedených rozmeroch s ojedinelou toleranciou odchýlky 3 - 5 cm.
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Vami zvolené farebné prevedenie sedacej súpravy i farbu nožičiek je potrebné uviesť formou poznámky pri Vašej objednávke.
Parametre
| Prevedenie | 2-sed |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 72 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Koža |
| Plocha na spanie | 190 x 150 cm |
| Farba | Farebná |
| Šírka od-do | 170 cm - 180 cm |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |